KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13592513

nr 1359 2513

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad. Motivet: 107x78cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 9 november 2020
kl 19:59:27